Småland


Conny Kalmteg Försäljningschef foder, säljare fjäderfä conny.kalmteg@swedishagro.se 0480-611 80 070-550 46 78
Ida Elgåsen Säljare nöt (föräldraledig) ida.elgasen@swedishagro.se 070-343 44 53
Jörgen Bengtsson Säljare nöt och växtodling jorgen.bengtsson@swedishagro.se 0480-611 95 072-527 81 30
Karl-Fredrik Olsson Säljare nöt och växtodling karl-fredrik.olsson@swedishagro.se 0480-612 71 070-696 12 71
Marjo Lande Produktchef, säljare nöt marjo.lande@swedishagro.se 0480-611 56 070-382 48 82
Karin Karlberg Säljare nöt karin.karlberg@swedishagro.se 070-343 44 53
Henrik Prim Produktchef, säljare växtodling henrik.prim@swedishagro.se 0480-611 42 070-341 66 36
Sofie Tinggren Säljare gris sofie.tinggren@swedishagro.se 073-808 22 35