Västergötland


Conny Kalmteg Försäljningschef foder, säljare fjäderfä conny.kalmteg@swedishagro.se 0480-611 80 070-550 46 78
Albin Johansson Säljare växtodling albin.johansson@swedishagro.se 072-535 30 16
Mimmi Olsson Produktchef premix, säljare gris mimmi.olsson@swedishagro.se 070-673 32 81
Per Ullberg Marknadschef, säljare växtodling per.ullberg@swedishagro.se 070 - 826 18 86
Sofie Tinggren Säljare gris sofie.tinggren@swedishagro.se 073-808 22 35
Cecilia Avelyne Säljare nöt och växtodling cecilia.avelyne@swedishagro.se 070-607 80 16